Založit webové stránky nebo eShop

2006/07►    2007/08►    2008/09►


  2009/10

18.4. SH Strakonice

FBC Dynamo Strakonice     /3:3,2:2,7:1/  12:6
FBC Český Krumlov B             /4:4,1:3,4:4/   9:11
*************************

4.4. SH Strakonice

FBC THC Velešín        /1:2,2:1,0:1/   3:4
SK Cosa Nostra B        /1:3,1:5,2:2/   4:10
 ************************

 13.3. SH ZŠ Školní Kaplice

SK Českobudějovičtí lvi B     /2:3,4:1,0:1/  6:5
SK FBC Týn n.Vltavou - Býci  /2:0,3:3,1:1/   6:4 
*************************

  27.2. SH Týn nad Vltavou

FBC THC Velešín         /0:5,0:4,0:4/  0:13
FBC Dynamo Strakonice         /1:0,3:0,1:3/   5:3 
*************************

14.2. SH ZŠ Školní Kaplice

SK Slovan Jindřichův Hradec B  /2:3,4:2,0:1/  6:6
TJ Sokol Písek B /3:3,4:5,2:3/  9:11
*************************

23.1. SH Jindřichův Hradec

TJ Sokol Písek B /1:2,4:2,1:8/   6:12
SK FBC Týn n.Vltavou - Býci  /5:0,1:0,3:2/  9:2 (k 0:5)
*************************

12.12. SH Třešť

SK Českobudějovičtí lvi B     /1:3,3:2,1:2/  5:7
FBC Centropen Dačice             /2:1,2:2,0:3/  4:6
*************************

 31.10. SH Týn nad Vltavou

FBC Český Krumlov B        /4:2,5:1,1:0/  10:3
SK Cosa Nostra B        /0:1,0:1,2:0/   2:2
*************************

20.9. SH Třešť

SK Slovan Jindřichův Hradec B          /0:1,1:1,2:2/  3:4
FBC Centropen Dačice               /3:3,2:3,3:3/   8:9
*************************

2008/09 

 2.5. SH ZŠ Školní Kaplice

TJ Sokol Slavonice         /1:5,1:1,2:6/  4:12
FBC THC Velešín             /4:4,1:3,4:4/   9:11

*************************

11.4. SH Týn nad Vltavou

FBC Sokol Vodňany     /0:0,1:3,4:4/  5:7
FBC Spartak Kaplice B  /1:2,1:2,1:4/   3:8
*************************

29.3. SH Týn nad Vltavou

FBC Sokol Vodňany     /0:1,0:2,4:3/  4:6
FBC Spartak Kaplice B  /1:2,2:0,2:5/   5:7
*************************

15.3. SH Týn nad Vltavou

SKP České Budějovice      /2:2,2:0,1:1/  5:3
FBC Písek B            /1:5,0:1,3:6/   4:12
*************************

14.2. SH Kunžak

SKP České Budějovice  /0:5,2:4,3:2/  5:11
FBC Písek B           /6:2,1:2,1:3/  8:7   (k 5:0)
*************************

24.1. SH Písek

TJ Sokol Slavonice         /2:1,3:4,1:4/   6:9
FBC THC Velešín             /2:2,2:2,4:0/  8:4
*************************

20.12. SH ZŠ Školní Kaplice

TJ Sokol Slavonice         /6:7,3:2,1:0/  10:9
FBC THC Velešín             /1:3,2:3,1:1/  4:7
*************************

15.11. SH ZŠ Školní Kaplice

FBC Sokol Vodňany     /2:5,0:4,2:3/  4:12
FBC Spartak Kaplice B  /0:0,0:4,0:3/   0:7
*************************

1.11. SH Týn nad Vltavou

SKP České Budějovice  /0:4,3:4,3:3/  6:11
FBC Písek B                     /0:2,2:5,2:2/   4:9
*************************

18.10. SH Třeboň

FBC Spartak Kaplice B  /1:2,1:3,0:0/  2:5
FBC Sokol Vodňany     /1:3,0:0,0:2/  1:5
*************************

4.10. SH Kunžak

SKP České Budějovice  /3:4,2:1,1:5/  6:10
FBC Písek B                     /1:2,2:5,3:3/  6:10
*************************

20.9. SH Sezimovo Ústí

TJ Sokol Slavonice         /2:1,2:1,1:5/  5:7
FBC THC Velešín             /1:3,2:3,1:3/ 
4:9
*************************
  nahoru

2007/08

26.4.  SH Sezimovo Ústí

SK Cosa Nostra                 /1:2,0:3,0:3/   1:8
SK Rakeťáci Bechyně                   /0:3,2:3,0:4/   2:10
*************************

12.4.  SH Jihlava

TJ Centropen Dačice                 /1:1,0:3,1:5/   2:9
FBC Sokol Písek B                 /2:0,1:2,4:3/   7:5
*************************  

29.3.   SH Chotoviny

SK Českobudějovičtí lvi             /2:4,0:1,1:3/    3:8
FK Slovan Jindřichův Hradec         /2:5,2:1,1:7/    5:13
************************* 

8.3.  SH ZŠ Školní Kaplice

Dukla Rangers Tábor B                 /2:1,1:2,3:0/    6:3
1. FBK Jolly Tábor B                 /0:2,1:3,3:1/   4:6
*************************

1.3.  SH Sezimovo Ústí

SKP Č. Budějovice                 /1:2,2:3,1:2/     4:7
FBC Sokol Vodňany                 /1:3,4:6,1:3/   6:12
*************************

12.1.   SH Český Krumlov 

FBC Sokol Písek B                   /2:4,1:1,3:4/    6:9
FBC Český Krumlov B                 /1:3,3:2,2:2/    6:7
*************************

15.12.  SH Jindřichův Hradec

TJ Centropen Dačice                 /1:6,1:2,2:1/   4:9
FBC České Budějovice                 /1:1,3:3,0:1/   4:5
*************************

25.11.  SH Týn n.Vltavou

SK Cosa Nostra                 /0:4,0:4,4:2/     4:10
FBC Sokol Vodňany                 /0:0,1:2,1:1/   2:3
*************************

10.11. SH ZŠ Školní Kaplice

FBC Český Krumlov B             /1:3,1:2,0:4/    2:9
1. FBK Jolly Tábor B               /2:1,1:5,2:1/    5:7 
*************************

20.10. SH Sezimovo Ústí

SKP Č. Budějovice             /1:1,1:3,0:3/   2:7
FBC České Budějovice             /3:5,2:3,0:0/  5:8
*************************

6.10. SH  Písek 

SK Rakeťáci Bechyně                 /1:1,1:6,2:7/    4:14
SK Českobudějovičtí lvi               /2:4,1:2,4:2/     7:8
*************************

22.9. SH Sezimovo Ústí

Dukla Rangers Tábor B         /0:1,1:4,1:10/   2:15
FK Slovan Jindřichův Hradec       /0:1,0:6,1:3/   1:10
************************* 

 

2006/07

14.4.  SH 3.ZŠ Příbram

TJ Sokol Písek             /2:1,3:5,3:3/   8:9
FBC NEOTECH Písek B     /1:0,3:1,3:1/   7:2
FBC United Příbram       /2:0,2:7,2:3/   6:10
****************

17.3.  SH Písek

FBC Strakonice             /0:6,3:4,1:3/   4:13
FBC Dynamo Strakonice   /0:3,1:0,1:4/   2:7
****************

17.2.2007  SH Písek

FBC Sokol Vodňany            /0:4,2:1,3:2/   5:7
FBC NEOTECH Písek B      /0:2,0:4,0:1/   0:7
****************

27.1. SH ZŠ Osvobození Pelhřimov

TJ Sokol Písek                 /2:2,3:3,3:2/   8:7
SK Rakeťáci Bechyně       /2:1,2:3,1:2/   5:6
****************

13.1.  SH SKP České Budějovice

FBC Dynamo Strakonice            /0:4,1:0,1:4/   2:8
FBC United Příbram               /3:1,2:1,2:1/   7:3
****************

9.12.   SH 3.ZŠ Příbram

NEOTECH Písek B             /2:1,2:0,3:2/   7:3
FBC Strakonice                 /0:4,4:2,0:2/   4:8
****************

18.11.  SH Týn n.Vltavou

SK Rakeťáci Bechyně             /3:2,0:2,2:3/   5:7
FBC Sokol Vodňany           /1:1,1:1,0:3/   2:5
****************

4.11.  SH 3.ZŠ Příbram

FBC United Příbram                /0:3,0:3,1:2/   1:8
TJ Sokol Písek                    /3:0,1:2,2:1/   6:3
***************

14.10.  SH ZŠ Neveklov

SK Rakeťáci Bechyně              /0:4,1:0,1:2/   2:6
Fbc Sokol Vodňany               /2:3,1:0,2:0/   5:3
***************

30.9.  SH Písek

FBC Strakonice                       /0:2,2:2,3:2/   5:6
FBC Dynamo Strakonice             /1:2,0:3,1:6/   2:11
***************

TOPlist